Закордонний підхід до навчання - онлайн-лекцій

12 Березень 2015

Коментарі:

0
 Березень 12, 2015
 0

фото: metodist.ucoz.com


Довгий час учні цієї школи були самими не успішними,  але варто  було директору змінити всього одну річ, і все змінилося!

Звичайний шкільний день може стати для дитини великим стресом, після якого він не зможе зосередитися ні на домашньому завданні, ні на свої захоплення.

Директор однієї з Мічиганський шкіл, після того як його навчальний заклад у 2010 році визнали найгіршим в штаті, придумав як поліпшити роботу своєї школи.
З метою зменшити навантаження і тривалість робочого дня дитини, він запропонував подавати новий матеріал за допомогою онлайн-лекцій, які діти зможуть дивитися вдома, а в школі разом з учителем вони вже розбирали домашнє завдання і практикували свої навички. Під час занять він запропонував знімати відео, щоб учні з боку могли побачити свої помилки. Це було актуально на уроках фізкультури і музики. Ці відео завантажувалися на сайт школи, щоб хлопці могли його дивитися в режимі онлайн відразу ж, навіть у шкільній бібліотеці. Таким чином легше засвоїти і опрацювати новий матеріал.
Це спрацювало!
Фактично, робочий день дитини перекинувся з точністю до навпаки. Так як учні приходили в клас, вже ознайомившись з матеріалом, то часу для практики залишалося більше, тому якість знань покращився в рази!
У 2011-му успіхи школи стали відомі всій країні. Мічиганський школа стала першою, хто випробував цей метод. Сьогодні він успішно використовується в усіх країнах світу.
Уже в 2012 році успішність школи значно зросла! Її полюбили і діти, і батьки. Але найприємніше те, що учні стали більш зацікавлені в отриманні нових знань.
Іноді для того щоб отримати неймовірний результат, потрібно вдаватися до неймовірним, трохи божевільним заходам. Це стосується будь-якого виду діяльності. Історія про цю школу може стати яскравим прикладом того, як важливо вдосконалювати те, що ти робиш, іноді ризикувати, а також здійснювати трохи божевільні вчинки!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *