11 Квітень 2015

Коментарі:

0
 Квітень 11, 2015
 0
Категорія: Новини онлайн

Пам’ять буває чотирьох видів: слухова, зорова, нюхова та моторна. Натомість, Греки створили свою класифікацію «мнемоніку». Суть її полягає в тому, що людина краще запам’ятовує інформацію завдяки асоціаціям. Наприклад, щоб запам’ятати слово «дерево», потрібно уявити його форму, де воно розташоване, якого кольору, що біля нього знаходиться. Також,греки вважають, що краще запам’ятовуються слова наповнені емоціями та почуттями.

При вивченні іноземних мов використовуйте картинки та символи, вони значно полегшать запам’ятовування. Дієслова краще запам’ятовуються в русі.

Найбільш ефективним способом запам’ятовування служать «розумові карти» (mind map). Розроблені Тоні Бьюзеном. Ці карти нагадують сонце або дерево, на гілках якого відображаються основні питання параграфа.

Для створення « розумової карти» потрібно: прочитати текст та виділити ключові питання. Візьміть альбомний аркуш паперу. В центрі намалюйте сонце,  в якому напишіть назву параграфа. Намалюйте промінці, кожен промінчик – це питання на яке потрібно дати відповідь. Від цього промінчика можуть відходити інші промінчики, які деталізують інформацію.

Якщо у Вас є якась інформація щодо хабарів у Рівненських ВНЗ, звертайтесь до Юридичної приймальні для студентів. Будемо боротись з корупцією разом!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

This template supports the sidebar's widgets. Add one or use Full Width layout.