Типова формула «успіху» сучасного студента: Хабар + зв’язки = диплом

2 Лютий 2015

Коментарі:

0
 Лютий 2, 2015
 0
Категорія: Новини онлайн

В наш час  студенти стали лінивими і коли між ними виникає вибір вивчитись чи дати хабар, студент без коливань обирає друге, адже так простіше, швидше і найголовніше буде хороша оцінка. А те що це злочин, який карається законом нікого не хвилює, адже в наш час це вважається буденною ситуацією і стандартним вирішенням цієї проблеми, за результатами опитування українських студентів проведене  Фондом “Демократичні ініціативи” та “Ukrainian Sociology Service”.

Серед опитаних було близько 1000 студентів з різних вишів за типом, напрямком та формую навчання, соціологи стверджують що третина студентів дає хабарі.

В цілому, за цими даними, немає особливої різниці яка форма навчання у студента чи то денна чи заочна, на платній формі чи державній, хабар поширений однаково всюди.
Основною причиною корупції серед студентів є банальна лінь, оскільки на їхню думку купити оцінку куди простіше ніж заробити її.

Однак студенти не вірять що саме знання забезпечать їх роботою, вони переконані що наявність диплому, з’язки та хабар це стандартна процедура влаштування на роботу і тільки 38% студентів переконані що знання потрібні для того щоб знайти роботу.

фото. zakarpattya.net

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *