Студенти засуджують проросійських викладачів

1 Березень 2015

Коментарі:

0
 Березень 1, 2015
 0
Категорія: Новини онлайн

Студенти географічного факультету Львівського національного університету оголосили бойкот викладачці Ользі Загульській, яка у своєму блозі та на сторінці у Facebook відкрито підтримує сепаратистів, що воюють на Донбасі, передає ІА Корупція Інфо з посиланням на Zaxid.net.

Після того як студенти дізнались про політичні настрої своєї викладачки, вони вирішили зробтити для неї “коридор позору” перед лекцією, по якому вона повинна була пройти. До цього дійства долучились студенти інших курсів, однак викладач так і не з’явилась.

“Коридор позору” створений студентами географічного факультету Львівського національного університету

Нам хотілося показати свою незгоду з тим, що у нашому університеті працює викладачка, яка має проросійську позицію, підтримує ЛНР та ДНР», – розповів першокурсник географічного факультету Богдан.

Були спроби зетелефонувати до Ольги Загульської, “викладачки-сепаратистки”. Говорити зі студентами по телефону викладач відмовилас. Частина відчайдухів, набравшись терпіння вирішили чекати до кінця лекції, однак викладач так і не з’явився. Пізніше, за їх словами, Загульська прийшла у корпус університету, однак в аудиторію, де мала б відбутися її лекція, та на свою кафедру так і не заходила. Напевне їй було соромно показатись на очы студентам.

«Ми всі є студентами цього факультету. Ми – ті, хто сповідував славні традиції під час Революції Гідності. Ми маємо свою позицію, яку ми не висловлюємо  у соціальних мережах, а прийшли сюди для того, щоб сказати людині в обличчя, як ми до неї ставимося. У нас є інша думка і ми не будемо рахуватися з такими людьми як вона», – наголосив один з організаторів акції протесту Олег Веклин, який є аспірантом на географічному факультеті.

За його словами, студенти влаштують подібну акцію у п’ятницю, 27 лютого, коли Ольга Загульська матиме пару.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *