10 Квітень 2015

Коментарі:

0
 Квітень 10, 2015
 0

Вже більше року пройшло від страшних подій на Майдані. А душа і досі болить від жахливих спогадів. Сотні людей, які боролись за краще майбутнє:  було побито, закатовано і вбито. Ці герої, навіки, залишаться в нашій пам`яті  та серцях. Ми  зобов`язані,  довести до кінця почату ними боротьбу за світле майбутнє  України. В тому числі, боротьбу з корупцією в ВНЗ.

Першим кроком у боротьбі з корупцією  є визначення причин самої проблеми. Однією з головних причин є низькі зарплати у викладачів, великий обсяг навантаження. Недостатні можливості для самореалізації високоосвічених людей призводять до бажання поповнити свій бюджет шляхом академічної корупції.

Не менш важливою причиною є те, що певна частина студентів не хоче докладати зусиль для набуття знань і шукає шляхи незаконного отримання позитивної оцінки за екзамен, курсову роботу, диплом тощо, провокуючи своїми діями викладачів.

Якщо у Вас є якась інформація щодо хабарів і Рівненських ВНЗ, звертайтесь до Юридичної приймальні для студентів. Будемо боротись з корупцією разом!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

This template supports the sidebar's widgets. Add one or use Full Width layout.