В наш час корупція – це розповсюджене явище і одна з найболючіших проблем в Україні, з чим всі хочуть боротись, та не знають як.
Сьогодні суспільству потрібно зрозуміти, що проблема корупції в системі освіти повинна і може розв’язуватися, а те, наскільки ефективно це буде зроблено – залежить тільки від нас самих.
Юридична приймальня для студентів пропонує кваліфіковану допомогу в захисті їхніх прав та відновлення справедливості, щоб присікти корупцію у ВНЗ та дати відчути, що часи страху вже позаду.

Як МИ вирішуємо проблему корупції у навчальних закладах:

1) Шукаємо інформацію

2) Залучаємо експертів та журналістів

3) Проводимо розслідування

4) Висвітлюємо інформацію про хабарника

5) Проводимо адвокаційні кампанії

Місія проекту: Боротьба проти корупції в українських навчальних закладах

Мета: Відслідковувати корупційні випадки у ВНЗ та вирішувати їх шляхом розслідувань

Завдання:

1) Збір інформацію про корупційні випадки через ЗМІ та інтернет

2) Розслідування

3) Аналіз розслідування та його висвітлення

Передумови створення проекту:

Після першого вдалого результату у бородьби проти корупції у навчальних закладах, активісти вирішили продовжити справу та створили проект “Юридична приймальння”. Перемога яка надихнула на правозахист студентів була у Рівному. У найбільшому ВНЗ Рівного Національному університеті водного господарства та природокористування із студентів вимагали зі стипендії по 500 гривень на ніби – то оплату заборгованості Вишу перед комунальниками.

Результат: Перемога активістів. Студенти не сплачували ці кошти, кошти надішли із відповідних підрозділів Кабінету міністрів України.

БІЛЬШЕ ПРО ПРАВОЗАХИСНУ КАМПАНІЮ “БЕЗВОДНИК”

This template supports the sidebar's widgets. Add one or use Full Width layout.