Іло Глонті: «Перемогти корупцію в сотню раз легше, ніж про це говорити»

26 Лютий 2015

Коментарі:

0
 Лютий 26, 2015
 0
Категорія: Новини онлайн
Іло Глонті

Іло Глонті

Грузинський реформатор обіцяє показати результати боротьби з корупцією через два місяці.

Молодий реформатор скоро стане заступником голови Рівненської облдержадміністрації згуманітарних питань. Працював в команді президента Михайла Саакашвілі і є автором грузинських реформ Кахи Бендукідзе.

Що до корупції, Іло Глонті сказав що перемогти корупцію в сто раз простіше ніж говорити про це. Чим більше корупція – тим легше з нею боротись. Зараз навіть простий громадянин може намалювати, хто, де і скільки краде. Замовлення від населення на зміни настільки велике, що людям, що звикли до «серйозних схем», настав час йти.

Ті хто продовжують красти після всього, що сталось в Україні за рік, просто не любить цю країну. «Для мене красти гроші – це злочин, схожий до вбивства людини» – сказав Іло.

Звичайно з корупцією неможливо боротись тільки на рівні Рівненської області, та злочинці забувають про антикорупційне бюро, яке повинне почати свою роботу все з весни цього року. Нові реформатори турбуються про те, щоб бюро знало що конкретно провірити потрібно та мали на руках всі необхідні документи. Іло особливо багато надій надає призначенню на  посаду заступника генпрокурора Давида Сакварелідзе, який багато зробив в Грузії. Результати його роботи ми скоро побачимо і в Україні. Як сказав Іло, він не хоче більше відкривати всіх деталей продуманої системи боротьби з корупціонерами, щоб не давати час їм підготуватись.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *