Проект по боротьбі з корупцією в вищих навчальних закладах «САК»

22 Лютий 2015

Коментарі:

0
 Лютий 22, 2015
 0
Категорія: Новини онлайн

Вже ні для кого не секрет сьогоднішніх  корупційних схем в ВНЗ України, це все банально просто. Корупція розростається через лінь студентів, жадності і бажанням підзаробити викладачів, безстрашність порушити закон, та зневіра в правосуддя, ось основні причини, через що корупція в наші дні процвітає. Але саме через страх студентів що над ними буде тиск, у зв*язку з опором, або лінь та звичка вирішувати все через гроші і стимулюють процвітанню всіх бід студентів. Яка ж альтернатива?

Допомогти студентам побороти цю фатальну несправедливість, можуть лише  ті ж студенти. Отже у активних та креативних студентів з’явились все ж ідеї як з цим боротись. Назар Стодоля запропонував запропонував створити студентське об’єднання під назвою «Студентський антикорупційний комітет» (далі – САК). Основна мета об’єднання – викриття фактів хабарництва у своєму навчальному закладі, та передача цих фактів у слідчі органи, з яким САК повинен знаходитися у тісній співпраці. Основний метод боротьби, який буде застосовуватись членами САК – провокування взяття хабара уповноваженою особою навчального закладу.

Основні принципи дії цього проекту це пряма робота студентів по викриттю викладачів хабарників, які будуть тісно працювати із правоохоронними органами та журналістами, в режимі «інкогніто».  В самій організації вони будуть мати псевдоніми, і працювати таємно, ті ж у кого це не вдасться, щоб на них не чинили тиск, саме правоохоронні органи і журналісти будуть відстоювати їх права. А при перших результатах викладачі почнуть боятись брати хабарі, і відсоток корупції все ж таки зменшиться.

фото : vk.com

 

Повідомляє Всеукраїнська громадська організація “Народна Люстрація”

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *