«Діра в законі», або чому прокуратура один з найкорумпованіших органів в Україні

21 Лютий 2015

Коментарі:

0
 Лютий 21, 2015
 0
Категорія: Новини онлайн

prokuratura-otreagirovala-na-obvineniya-v-neobektivnosti-po-delu-dtp-v-feodosii_foto-iz-intereneta_1_2013-08-7-11-24-06

Ні для кого не секрет, що прокуратура завжди була корумпованим органом і на відміну від інших державних установ, саме в цьому органі ніколи не боялись чистки, скорочень, звільнень через те, що не було до недавнього часу якогось органу, що міг би контролювати дії прокурора на потрібному рівні. Якщо й спіймали на гарячому, тоді скаргу писали місцевому керівництву прокуратури, або ген прокурору.
Отже експерти вивели 4 причини чому прокуратура залишається продажною:
1. Прокуратура завжди негативно відносилась до реформ, спираючись на те що потрібні більше повноважень, без яких вони не змогли б доводити діло до кінця.
2. Захист прав та свобод людини гарантовані конституцією, прокуратура виконувала на папері. Тобто, коли потрібно справді

боротись за права людей, цей орган просто будь якими способами старався не приймати заяву чи скаргу, а якщо не має заяви, немає справи.
3. «Палочна система», тобто всі органи внутрішні органи правопорядку при звіті, прокуратура в тому числі, повинні здавати мінімальну «пророблену роботу» точно вказана кількість справ, які повинні бути вирішені, для кращої статистики роботи. Тобто прокурори завжди шукають та виконують свої обов’язки для галочки.
4. Нездатність до самоочищення, немає органу контролю в прокуратури, так як це є в будь яких інших структурах. Справою прокурора про невиконання своїх обов’язків, або неналежне його виконання, за законом розслідує інший прокурор, старший за посадою та звання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *