11 Березень 2015

Коментарі:

0
 Березень 11, 2015
 0
Категорія: Новини онлайн


Кожен з нас стає свого роду скептиком, коли чує фрази на кшталт «наведи порядок навколо, щоб привернути удачу». Звичайно, ти можеш не вірити в закони всесвітнього тяжіння, феншуй, методи залучення удачі і вважати це все справжньою нісенітницею, але факт залишається фактом: правило діє. Всі ми хочемо більше грошей, слави, визнання, любові, удачі, смачної їжі. А що, якщо це вже стоїть у тебе на порозі, але ніяк не може увійти, бо місця вільного просто немає? Це як у тому анекдоті, коли змін вимагає кожен, а от мінятися сам не хоче ніхто.

Ось кілька порад, які допоможуть тобі нарешті навести порядок в життя. Розгрібаючи зрештою весь мотлох і дай можливість чогось нового і хорошого з’явитися на твоєму життєвому шляху!

1. Позбудься всього непотрібного, що тебе оточує.
Порядок навести потрібно скрізь: вдома, на робочому місці і навіть в автомобілі. Потрібно позбутися не тільки від тих речей, якими ти більше не користуєшся, а навіть від таких, які не принесуть тобі користі надалі. Уяви на хвилинку, що ти вже домігся тих висот, про які так мріяв. Хіба ця дірява розтягнута футболка і старе рушник, який давно злиняти, вписуються в ту картину?
Зроби ревізію в кожній кімнаті, шафі, ящику, на кожній поличці. Критерій відбору простий: дивлячись на кожну річ, питай себе, хотів би ти, щоб вона потрапила в твою нову «покращену» життя. Скільки років вже цього халату? Звідки взявся цей десятий піджак, про який ти навіть не пам’ятаєш? І де взагалі кришка від цієї банки? Кожна стара річ – це, по суті, нереалізовані мрії і плани. Тому, позбавляючись від старих речей, ти готуєш дорогу і звільняється простір для чогось нового. Будь ласка, займися такою генеральним прибиранням вже сьогодні!

2. Наведи порядок у відносинах.
Це може звучати трохи дивно, але у відносинах, як і з речами, теж варто провести ревізію. Ти прекрасно знаєш, що безпосередньо залежиш від людей, якими ти себе оточив. І добре, коли ці персони тебе люблять, підтримують, коли ти можеш повністю на них покластися. А що, якщо це не так, і ти просто тягнеш багато відносини за звичкою, «тому що так належить» або «тому що шкода»? Перевірено: ні до чого хорошого це зазвичай не призводить. Ти повинен бути на 100% упевнений в тому, хто біля тебе. Адже головне в такому питанні – не кількість, а якість. Тому, якщо ти хочеш залучити удачу до себе, обернися і уважно подивися на тих, хто поруч. Може, багато з них тільки даремно займають місце в твоєму житті?

3. Викинь усе сміття зі своєї голови.
Безлад на фізичному рівні – це не найстрашніше. Невпорядкованість думок, своєрідний хаос в голові і невміння планувати свій час заважають потокам життєвої енергії наповнювати твоє життя. Правило номер один: згадай про прощення. Це дуже важливо, якщо хочеш йти далі. Прощення себе та інших дозволяє позбутися від оков образи і нерозуміння. Друге, але не менш важливе: позбудься від страху, який живе в твоїй голові. Він збиває тебе з пантелику, змушує відчувати себе мізерним і непотрібним, стає головною перешкодою на шляху до досягнення поставленої мети.

Перестань відкладати на потім: потрібний момент ніколи не настане. Кращий момент – це прямо тут і прямо зараз. Чітко уявляти собі свій шлях і кінцеву мету – візуалізація є найефективнішим методом у залученні успіху. Ніколи ні про що не шкодуй: минуле вже сталося. Радісні події змушували тебе рухатися вперед, а невдачі піднесли кращі уроки в життя. А жити потрібно в сьогоденні, тільки воно реально.
Так, робота в усуненні безладу чекає нелегка. Але, повір, коли ти наведеш порядок в домі, відносинах, власній голові, ти побачиш безліч можливостей, які відкриваються перед тобою. Вони завжди там і були, от тільки ти не бачив їх за-за купи сміття, яке тебе оточував.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *