Корупція як хвороба яку потрібно лікувати

24 Лютий 2015

Коментарі:

0
 Лютий 24, 2015
 0
Категорія: Новини онлайн

Ми всі звикли до корупції і сприймаємо її як щось буденне. Через це напевне і страждає Український народ. Корупція як хвороба яку потрібно лікувати, якщо до цього віднестись халатно, тоді будуть ускладнення, в державі що цього аналогічно. Ми повинні перебороти ці стереотипи та почати з себе, не нести хабар, ми маємо їм протистояти.

Більшість людей які хочуть боротись з корупцією найбільше бояться розправи. Але подумаємо з логічної точки зору та глянемо на це з боку хабарника. Вимагачі не хочуть ризикувати своїм положенням, статусом, роботою заради мізерної суми. Вимагати у вас щось вони також не будуть, якщо ви на них поскаржитесь. І морально поступатись їм через страх непотрібно. Якщо ця справа набере ажіотаж, то це буде проти них, а не проти вас. Та й помсти ніякої бути не має, оскільки люди в такій ситуації думають, не як вам зробити гірше, а як самому з цієї ситуації вилізти, та перетерпіти затишшя щоб відвести від себе підозри. Та і на кінець якщо ви звернетесь до правоохоронних органів, вони вам допоможуть. І зроблять це безкоштовно та забезпечать вам захист від тиску.

Зайвий галас чи втручання правоохоронних органів, суперечка з колегами, чи керівництвом не сподобається нікону, ніхто не хоче мати проблем з прокуратурою, тому ви себе зарекомендуєте як чесного, сильного впевненого, який знає закони та вміє за себе постояти.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *