Активісти «Юридичної приймальні» викрили схованку запасів агітпродукції «Партії регіонів»

17 Травень 2014

Коментарі:

0
 Травень 17, 2014
 0
Категорія: Uncategorized

Завдяки сервісу на сайті «Юридичної приймальні» активісти МГО «Молодь-ДІЄ» отримали інформацію про те, що в приміщенні Рівненського економіко-технологічного коледжу нібито знаходяться небезпечні матеріали, а саме агітпродукція «Партії регіонів». Лідери організації: Віталія Іллюк, Андрій Логащук та Віталій Примак, 16 березня поїхали до коледжу і перевірили, наскільки правдива ця інформація.

 Адміністрація навчального закладу в особі Ольги Мірошниченко, яка виконувала на той час обов’язки директора, відмовилася добровільно впустити активістів до актової заликоледжу. Саме там, за попередньою інформацією, і ховали агітпродукцію. Активістам довелося викликати міліцію, щоб вибороти право перевірити приміщення на наявність у ньому небезпечних речовин.  Поки держслужбовці поспішали на місце події, працівники навчального закладу висловлювали активістам своє обурення, але ніяких рішучих дій не виконували.

По прибутті міліціонерів лідерам МГО «Молодь-ДІЄ» вдалося потрапити до підсобного приміщення в актовій залі, де вони підтвердили надану раніше інформацію. Там переховували кілька ящиків із агітпродукцією «Партії регіонів», зокрема, стосик методичок для агітаторів, дисконтні картки для студентів від «Молодих регіонів», пам’ятки для спостерігачів на виборах, плакати, брошури тощо.

Крім того, активісти виявили ще два ящики агітпродукції, які до їх приходу викинули через вікно.

Віталія Кушмирук

Публікації у ЗМІ:

Як у Рівненському економіко-технологічному коледжі агітки «регіоналів» переховували: відео без коментарів

У навчальному закладі Рівного зберігали агітацію за Партію регіонів

Яку агітпродукцію Партії регіонів виявили в Рівненському економіко-технологічному коледжі НУВГП: фоторепортаж

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *