9 Березень 2015

Коментарі:

0
 Березень 9, 2015
 0
Категорія: Новини онлайн

Можете собі уявити, що ще зовсім недавно студенти обходилися під час навчання без смартфонів, соціальних мереж і навіть без інтернету? За останні 5-10 років все кардинально змінилося. Завдяки сучасним гаджетам і додатків навчання стало більше схожа на гру, ніж на рутинний процес. Залишається тільки вибрати найкорисніші мобільні додатки – і за навчання!

iStudiez (розклад)

Фіксувати розклад в блокноті – минуле століття. Незручно користуватися ним і в роздрукованому вигляді. Зате якщо все красиво оформлено в мобільному додатку і ще вміє нагадувати, то відразу хочеться ходити на пари і записувати, що задали. Тримати себе в тонусі і нічого не забувати допоможе додаток iStudiez, в якому можна один раз вбити розклад і потім бути в курсі, які пари в який день. Тут же можна фіксувати завдання і навіть вести облік оцінок. Забути про черговий реферат просто не вийде!

фото: therunet.com

Версія для iOS

Версія для Android

Книга в голос (аудіокниги)

Гуманітаріям задають читати дуже багато, ну а студентам технічних спеціальностей на художню літературу просто не вистачає часу. І для перших, і для других підійде додаток “Книга вголос”, за допомогою якого ви зможете вибирати, завантажувати і слухати аудіокниги на ходу. Так часом буде проходити з подвійною користю, ну а якщо захочеться почитати – не проблема. 70% книг забезпечені текстової версією, синхронизованной зі звуковою доріжкою. Спеціальний розділ бібліотеки містить безкоштовні аудіокниги, за допомогою яких ви зможете випробувати формат.

фото: therunet.com

Версія для iOS

Версія для Android

Будильник-головоломка

Іноді прокинутися буває складніше, ніж вирішити найскладнішу задачу. І ось, коли звичайний будильник вже не допомагає і ви навчилися відключати його буквально у сні, стане в нагоді спеціальний додаток “Будильник-головоломка”. Адже щоб відключити його, потрібно напружити мозок. Варто вирішити арифметичну задачку в такому стані – і все, сон геть! Мозок почав працювати щосили, а з ним до вас прийшла і енергія. Доброго ранку! Цей день точно буде продуктивний!

фото: therunet.com

Версія для iOS

MyScript Calculator (калькулятор)

Звичайний калькулятор за замовчуванням є в кожному iPhone, але при вирішенні багаторівневих прикладів, що вимагають складні обчислення, підрахунок стає все складніше. Але ж так прикро зробити помилку просто через неуважність і через одну неправильно вбитий в калькулятор цифри. Рятує додаток MyScript Calculator: ви просто від руки малюєте складні приклади на екрані свого смартфона, а він сам перекладає це в знаки і обчислює правильну відповідь. Ця програма цілком зможе стати кишеньковим помічником для всіх, хто працює у сфері точних і природничих наук.

фото: therunet.com

Версія для iOS

Версія для Android

Пунктуація

Згадати правила пунктуації нікому не завадить: ні завзятим філологам, ні фізикам, які, звичайно, лірики в душі, ні тим, хто пише бодай іноді – нехай навіть тільки в соцмережах, де теж хотілося б бачити виключно грамотних людей. І, що найцікавіше – перевірка своїх знань може приносити задоволення (бонусом до отримуваних знань). Це в той випадку, коли відмінний дизайн суміщений з вдалими завданнями, забезпеченими детальними поясненнями. Все це є в додатку “Пунктуація”, яке зможе стати небанальною альтернативою обридлим “злим пташкам”.
Версія для iOS

фото: therunet.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *