9 Квітень 2015

Коментарі:

0
 Квітень 9, 2015
 0

Ігор Лікарчук – директор українського центру оцінювання якості освіти. Розповів про нововведення цьогорічного зовнішнього незалежного оцінювання.

 1. В минулі роки абітурієнт міг набрати максимум 800 балів. В цьому ж році ВНЗ самі визначають важливість предмету, залежно від своєї специфіки.
 2. Ще рік тому, атестат вартував 200 балів. Зараз, його вага знизилась до 20. Це є великим плюсом в боротьбі з хабарями, адже купити хороший атестат набагато важче, ніж ЗНО.
 3. Університетам,  з найрейтинговішими вступниками буде додатково надано 20% держзамовлення.
 4. Результати минулорічних ЗНО будуть анульовані, дійсними будуть лише цьогорічні .
 5. Тепер абітурієнт сам визначає пріоритетність вищих навчальних закладів, а електронна система самостійно обере заклад, куди за рейтингом вступає абітурієнт.
 6. Вступники, які написали тестування з української мови та літератури менше ніж на 100 балів, вибувають з тестування взагалі. До наступного тестування переходять лише ті, хто набрав більше 100 балів.
 7. Разом з першим тестування 24 квітня з української мови та літератури школярі складатимуть і державну підсумкову атестацію (ДПА). В основному тесті частина завдань буде з ДПА — це завдання з української мови. Якщо школяр не здасть державної атестації, то отримає 1 бал в атестат.
 8. Абітурієнт має змогу побачити побачить свій тест — правильні відповіді та помилки.На своїй персональній сторінці, що є на сайті українського центру оцінювання. Також будуть оприлюднені задачі з математики та твори з української мови.
 9. Випускникам Донецької та Луганської областей буде продовжено реєстрацію на ЗНО до 20 квітня. Це ж стосується демобілізованих бійців з АТО.
 10. Відмінено тестування з історії всесвітньої літератури.
 11. Вперше будуть запроваджені дворівневі тести з математики і української мови та літератури.

Разом з тим, Міністерство освіти ще планує закрити 60 ВНЗ. Це суттєво ускладнить вступ абітурієнтів до вишів. Всім цьогорічним абітурієнтам бажаємо успіху в цій нелегкій справі.

Якщо у вас є якась інформація щодо хабарів у Рівненських ВНЗ, звертайтеся до Юридичної приймальні для судентів. Будемо боротись з корупцією разом!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

This template supports the sidebar's widgets. Add one or use Full Width layout.